MENU CLOSE

Proces Rozwojowy dla Mam - PRM

Proces Rozwojowy dla Mam to 6 miesięczne terapeutyczne szkolenie realizowane online i skierowane do mam, które potrzebują oddechu, spokoju i ukojenia. 

To kurs online połączony z grupą terapeutyczną prowadzoną na Zoomie przez doświadczaną psychoterapeutkę Karolinę Piotrowską. 

Jeśli masz dość czytania książek o rodzicielstwie i wychowaniu. Czujesz, że niby tyle wiesz a w życiu i tak nie wychodzi. Jeśli zapisujesz się na kolejne szkolenia, a potem ich nie realizujesz. Jeśli czujesz się przemęczona i pozbawiona radości. Jeśli masz wrażenie, że nikt Cię nie rozumie i brakuje Ci wsparcia. 

PRM jest dla Ciebie! 

Szkolenie Online – eKurs i Krąg Matek – to 6 miesięczny Program Rozwojowy oraz terapeutyczna grupa wsparcia dla kobiet, które chcą się pogodzić ze swoim macierzyństwem i odnaleźć w nim ścieżkę do bycia sobą. 

To wyjątkowe doświadczenie sprawi, że:

 • zaakceptujesz macierzyństwo – z jego blaskami i cieniami
 • poznasz konkretne techniki do tej akceptacji prowadzące
 • zrozumiesz swoje emocje – w szczególności złość, lęk, wstyd i wyrzuty sumienia
 • poznasz i przetrenujesz konkretne techniki komunikacyjne
 • zbudujesz zaufanie do samej siebie w roli mamy
 • zadbasz o swoją asertywność, swoje granice i swoje potrzeby
 • znajdziesz w sobie pokłady rozbawienia i radości
 • poczujesz swoje macierzyńskie flow
 • doświadczysz wsparcia i akceptacji ze strony innych matek

Ten wyjątkowy proces rozwojowy to mieszanka konkretnej wiedzy psychologicznej i psychoterapeutycznej, trening nowych umiejętności, a także doświadczenie wspólnoty w Kręgu Matek. 


Każda uczestniczka szkolenia otrzymuje dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na FB, ma możliwość wzięcia udziału w pięciu spotkaniach LAJV oraz przeczytania książki „O Matko Święta!”.

Całość szkolenia prowadzona jest przez doświadczoną psychoterapeutką Karolinę Piotrowską. Karolina od blisko dekady pracuje z kobietami/parami w okresie okołoporodowym i tymi we wczesnym macierzyństwie. Jest cenioną ekspertką i popularną autorką. Prywatnie zaś, mamą dwójki chłopców, miłośniczka sportów wodnych i wegetarianka.

Pracuje w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej trzeciej fali z uwzględnieniem terapii schematów. W swojej pracy wykorzystuje techniki takie jak: yoga, relaksacja, hipnoza, NVC (porozumienie bez przemocy), RTZ, mindfulness, ACT.

Proces Rozwojowy dla Mam - prewencja i praca z wypaleniem

Pracując od blisko 10 lat z matkami w gabinecie terapeutycznym i w ramach szkoleń zauważyłam, że większość z nas ma trudności w podobnych obszarach. Doświadczamy przemęczenia, osamotnienia i braku wiary we własne kompetencje.

Właśnie dlatego postanowiłam stworzyć miejsce przyjazne matkom! Nie chciałam, aby było to tylko szkolenie – wiedzę można czerpać z książek. Nie chciałam, aby był to tylko trening umiejętności – to można robić w ramach psychoterapii grupowej. Nie chciałam też, by proces ten odbywał się w konfiguracji jeden na jeden, czyli by była ta psychoterapia.

Czułam, że my matki potrzebujemy siebie nawzajem!

Potrzebujemy świadków naszej wędrówki i przemiany. Potrzebujemy wiedzieć, że nie jesteśmy same. Potrzebujemy wspólnoty, w której możemy poczuć się bezpieczne i akceptowane.

Właśnie dlatego stworzyłam ten PROCES ROZWOJOWY – to mieszanka szkolenia, treningu, terapii połączona z Kręgiem Matek. Wszystkie wyruszymy w podróż we wspólnym kierunku, ale każda z nas ma prawo decydować o tym, gdzie dokładnie chce dojść. Wzajemnie otoczymy się wsparciem, uważnością i akceptacją.

W tym procesie masz niepowtarzalną szansę zawrzeć nowe przyjaźnie, poczuć się dobrze w roli mamy, odpuścić samej sobie i jednocześnie zaufać w swoją moc, umiejętności i wiedzę. Razem będziemy się śmiać i nawzajem pomożemy sobie w trudniejszych momentach.

Zapraszam Cię serdecznie w wyjątkową podróż – podróż do samej siebie w roli uśmiechniętej, wyluzowanej i pewnej siebie Mamy.

Co dokładnie zawiera Proces Rozwojowy dla Mam

Proces Rozwojowy podzielony jest na 6 modułów. Każdy z nich trwa miesiąc czasu. W każdym z nich dostajesz dostęp do nagrań relaksacji, nagrań video, ćwiczeń psychologicznych i terapeutycznych, a także wsparcia na grupie. Dla łatwości korzystania z Procesu Rozwojowego każdego dnia otrzymasz email z instrukcją co należy zrobić danego dnia. Zwykle będziesz potrzebowała około 20 minut dziennie!

Uwzględniając jednak to, że jesteś mamą i życie może Ci płatać niespodziewane figle każdy weekend oraz kilka dni w każdym module są “wolne” – służą regeneracji, nadrabianiu ewentualnych zaległości, swobodnej rozmowie w grupie.

W każdym module spotykamy się 2 razy na platformie Zoom – jeśli jeszcze nie znasz tego urządzenia nie martw się! Udzielimy Ci wsparcia technicznego dotyczącego tego jak je stosować. Korzystanie z Zooma dla uczestniczek jest darmowe. Jeśli na Twoim komputerze bądź telefonie jesteś w stanie prowadzić rozmowy przez Skype bądź Messenger najprawdopodobniej bez trudności połączysz się również z Zoomem. 

W ciągu całego procesu na grupie rozmawiamy, wspieramy się i wspólnie realizujemy niektóre ćwiczenia. Łącznie w ramach Procesu spotkasz się na żywo z prowadzącą 13 razy!

Sześć modułów Procesu Rozwojowego nazwałam różnymi Ścieżkami. Każda z tych Ścieżek prowadzi Cię do nowych kompetencji i buduje Twoje poczucie zaufania do samej siebie.

 

Przez cały czas trwania PRMu masz dostęp do prowadzącej poprzez grupę wsparcia na FB. Na każdym spotkaniu Zoom możesz zadawać swoje pytania, zabierać głos, prosić o dodatkowe wyjaśnienia. 

Opis ścieżek - informacje o treści szkolenia PRM

Pierwszy moduł - ścieżka akceptacji

Na tej ścieżce spotkamy się z oczekiwaniami, wyobrażeniami, akceptacją, odpowiedzialnością i zrozumieniem. Stworzysz tutaj swoją wizję Matki, Którą Chcesz i Możesz Być. Doświadczysz akceptacji wewnętrznej oraz akceptacji płynącej od innych Matek. Jednocześnie nauczysz się też radzić sobie z oczekiwaniami, które narzucają Ci inni ludzie.

Ścieżka Akceptacji to początek świadomej drogi do macierzyństwa.

Drugi moduł - ścieżka umysłu

Na tej ścieżce zrozumiesz w jaki sposób Twój umysł utrudnia Ci bycia Matką, Którą Chcesz i Możesz Być. Zrozumiesz też jak to, co robisz i mówisz wpływa na Twoje dzieci. Spotkasz się tutaj z myślami, przekonaniami, powinnościami. Usłyszysz swojego Wewnętrznego Krytyka i nauczysz się jak możesz z nim pracować.

Ścieżka Umysłu to praca nad tym co głębokie, niewidoczne, a jednak w ogromny sposób wpływające na to, w jaki sposób doświadczamy macierzyństwa.

Trzeci moduł - ścieżka serca

Na tej ścieżce odkryjesz prawdziwe znaczenie i cel swoich emocji. Zobaczysz swoje wyobrażenia i potrzeby. Nazwiesz to, co się w Tobie wydarza. Usłyszysz samą siebie i wyrazisz to w sposób bezpieczny – zarówno dla Ciebie, jak i dla innych. A kiedy to zrobisz odkryjesz przestrzeń na nowe spojrzenie na emocje Twoich dzieci.

Ścieżka Serca to droga do zrozumienia swojej złości, lęku, wstydu. To ścieżka pogodzenia się ze sobą.

Czwarty moduł - ścieżka ciszy

Na tej ścieżce odkryjesz ile można powierdzieć i ile można usłyszeć w ciszy. Poznasz sposoby na komunikację oraz przećwiczysz je na realnych przykładach ze swojego życia. Poznasz techniczne aspekty nawiązywania relacji. Dowiesz się o stawianiu granic. Uznasz granice swoje i innych, w tym Twoich dzieci. 

Ścieżka Ciszy uczy nas jak mówić i jak słuchać. A także kiedy mówić, a kiedy słuchać. 

Szósty moduł - ścieżka doświadczeń

Ścieżka Doświadczeń to przestrzeń, w której oddajemy się praktyce wszystkich nowych umiejętności. Łączymy je ze sobą. Mieszamy. Tworzymy unikalny koktajl tego, co dla każdej z nas najważniejsze.

Na Ścieżce Doświadczeń praktykujemy to, co być może do tej pory było teorią. Otwieramy się na Nowe. Doświadczamy naszego macierzyństwa w akceptującej obecności innych matek.

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w tej wspaniałej Wędrówce!

Łącznie otrzymasz 10 nagrań audio relaksacji – przeszło 30 nagrań video – codzienne emaile – ćwiczenia psychoterapeutyczne – wiedzę psychologiczną – wspólną praktykę akceptacji. Z mojej strony masz zagwarantowaną obecność, uważność, wsparcie, dzielenie się moją wiedzą i akceptację.

Co o Procesie mówią kursantki?

„Nigdy bym sobie tego nie kupiła, ale dostałam udział od męża i jestem wdzięczna. Bardzo mu dziękuję! Nie spodziewałam się, że kurs online może TYLEEEE zmienić w życiu. Polecam każdej mamie!” 

 

„To są moje najlepiej zainwestowane pieniądze – w siebie i w dziecko! Już po pierwszym module w domu zrobiło się spokojniej a moja relacja z dziećmi rozkwitła. Sytuacje są cały czas podobne, ale ja już umiem na nie inaczej reagować.” 

 

„To jest to czego brakowało mi we wszystkich książkach, kursikach czy webinarach: prawdziwe doświadczanie, prawdziwe sytuacje i specjalistka, która mi je wyjaśnia. Polecam wszystkim!”

Jak dołączyć do PRMu?

Proces Rozwojowy dla Mam rusza dwa razy w roku – w maju oraz w listopadzie.  Ze względu na to, że jest to proces grupowy nie ma możliwości dołączenia do grupy, która już jest w trakcie wędrówki. … ale możesz zarezerwować swoje miejsce w najbliższej edycji już dziś! 

W PRMie jest ograniczona ilość miejsc! Ponieważ każda uczestniczka ma dostęp do prowadzącej grupy nie mogą być zbyt liczne. Dlatego aby mieć pewność, że się dostaniesz ZAREZERWUJ swoje miejsce już dziś. Wcześniejsza rezerwacja to gwarancja utrzymania aktualnej ceny.

Wcześniejsza rezerwacja oznacza DODATKOWY BONUS: od momentu podjęcia decyzji, że bierzesz udział w PRMie będę raz w tygodniu przesyłać Ci mejle pełne treści przygotowujących do Procesu. Możesz to potraktować jako dodatkowy moduł szkolenia albo jako sposób na podtrzymanie Cię w Twojej decyzji o zrobieniu czegoś dla siebie.

Ile kosztuje PRM - płatność ratalna

Udostępniam Ci możliwość wyboru wersji Procesu Rozwojowego dla Mam. Każda wersja ma inną cenę, ale każdą z nich możesz rozbić na 6 rat! 

Płatność ratalna jest możliwa po podpisaniu oświadczenia i wpłacaniu pierwszej raty za PRM – od tego momentu zostajesz przyjęta w grono kursantek i zaczniesz otrzymywać mejle przedPRMowe. 

 

Jeśli chcesz opłacić program w całości po prostu wejdź na stronę SKLEPu i dokonaj płatności. 
Od razu po zaksiegowaniu wpłaty zostaniesz dopisana do listy mailowej i zaczniesz otrzymywać bonusowe wiadomości. 

 

Wybierz swoją wersję Procesu Rozwojowego dla Mam

WERSJA SILVER 

kompletny Proces Rozwojowy dla Mam

 • dostęp do 6 modułów procesu rozwojowego dla mam
 • dostęp do 13 grupowych spotkań na żywo
 • maile z treścią szkolenia

GRATIS!
ebook „O Matko Święta!”

 

możliwość płatności ratalnej: 6 rat lub jednorazowa płatność 1270 zł

WERSJA GOLD

wszystko to co w wersji SILVER a dodatkowo:

 • 2 indywidualne sesje Skype z prowadzącą szkolenie Karoliną Piotrowską
 • ebook „7 kroków aby mniej krzyczeć na dziecko”  
 

 

GRATIS!

 • drukowana wersja książki „O Matko Święta!” wysyłana na polski adres
 • woorkbook dla ojców
 • skrypt „konflikty między rodzicami – różne spojrzenia na rodzicielstwo”

możliwość płatności ratalnej: 6 rat lub jednorazowa płatność 1570 zł

WERSJA EXCLUSIVE

wszystko to, co w wersji SILVER a dodatkowo:

 • 6 konsultacji indywidualnych via Skype z prowadzącą szkolenie Karoliną Piotrowską
 • możliwość przedłużenia terapii w promocyjnej cenie 170zł/sesja (przy odgórnej płatności za kolejnych 10 sesji do wykorzystania w ciągu 4 miesięcy od zakupu) – w ten sposób na 10 sesjach oszczędzasz 300zł!

GRATIS!

 • drukowana wersja książki „O Matko Święta!” wysyłana na polski adres
 • woorkbook dla ojców
 • skrypt „konflikty między rodzicami – różne spojrzenia na rodzicielstwo”

bez możliwości płatności ratalnej – jednorazowa płatność 2450 zł 

 

Ilość miejsc w tym pakiecie jest ściśle ograniczona!

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE

Umożliwiamy również WSTĘPNĄ REZERWACJĘ MIEJSCA w najbliższej edycji Procesu Rozwojowego dla Mam! Aby dodać się do listy osób oczekujących na PRM po prostu KLIKNIJ TUTAJ – osoby dodane do listy rezerwacyjnej otrzymują od nas email miesiąc przed rozpoczęciem szkolenia. Mają wtedy czas, aby wykupić miejsce w Procesie zanim informacja o kolejnej edycji zostanie udostępniona w Social Mediach. W ten sposób zwiększasz swoje szanse na udział w szkoleniu! 

 

 

 

Istnieje również opcja GWARANTOWANEJ REZERWACJI MIEJSCA – w tej opcji wpłacasz 99zł tytułem rezerwacji miejsca w najbliższej edycji Procesu. Od momentu dokonania płatności zaczniesz otrzymywać ode mnie raz w tygodniu maile przygotowujące do szkolenia. W ten sposób Twoja praca nad zmianą zaczyna się już teraz! dodatkowo zyskujesz PEŁNĄ GWARANCJĘ swojego miejsca w najbliższej edycji PRM zaś opłata rezerwacyjna jest Ci zwracana pod postacią KODU RABATOWEGO w wysokości 99zł! Oznacza to, że kiedy przystąpisz do Procesu rezerwacja będzie dla Ciebie BEZPŁATNA, gdyż o jej wysokość zostanie obniżona opłata za kurs