MENU CLOSE

Podpisz petycje: Wypalenie Macierzyńskie - wspierajmy matki!

Akcja #OMatkoŚwięta wraz z #PocztówkaZMacierzyństwa służyć ma zwróceniu uwagi na poważny społeczny problem – WYPALENIE MACIERZYŃSKIE.

Podczas gdy pracownicy mogą domagać się urlopu od swoich obowiązków, aby przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu matek z ich zadań nikt nie zwalnia. Co więcej, kobiety, który mówią, że są przemęczone, często zirytowane, smutne bywają krytykowane.

W związku z tym napisałam petycję do Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej o poważne potraktowanie problemu wypalenia macierzyńskiego. Zasugerowałam konkretne działania, które w tym obszarze można i należy podjąć.

Petycja ma jednak sens tylko wtedy, gdy zostanie poparta przez innych zaangażowanych. Dlatego teraz zapraszam Cię do współpracy. Razem zadbajmy o to, aby matki dostały wsparcie! 

To co możesz zrobić, aby wesprzeć inne matki:

  • podpisz petycję!
  • udostępnij informacje o petycji
  • weź udział w stworzonym przeze mnie badaniu dotyczącym wypalenia macierzyńskiego – nie ma znaczenia czy czujesz się dobrze czy źle w swoim macierzyństwie; po prostu udziel anonimowej odpowiedzi na 43 pytania (zajmie Ci to około 15 minut) – dzięki temu sprawdzimy jak rozpowszechniony jest problem wypalenia macierzyńskiego
  • prześlij nam swoją #PocztówkęZMacierzyństwa – pocztówki to zdjęcia lub nagrania uroków macierzyństwa, absurdalnych sytuacji, w których stawiają nas dzieci i z którymi musimy sobie jako matki radzić; pocztówki służą zwróceniu uwagi na trudności życia matki oraz rozładowaniu napięcia (zmianie złości, irytacji w rozbawienie i poczucie wspólnoty w tym doświadczeniu). Pocztówki możesz przesyłać na adres akcja(at)omatkoswieta.pl
  • dołącz do nas na Facebooku i Instagramie – im więcej osób lubi i komentuje tym większy społeczny zasię akcji

#PocztówkaZMacierzyństwa